Państwo na Walizkach to my – Iza i Wojtek. Podróżujemy, smakujemy, szukamy nowych doświadczeń i miejsc, do których chce się wracać. A potem to fotografujemy i opisujemy na naszym blogu.

 

wsp

Napisz do nas jeśli:

  • Potrzebujesz  artykułu –  do gazety, na portal lub firmowego bloga. Możemy zrelacjonować ważne dla Ciebie wydarzenie, przygotować przewodnik, opracować  teksty do katalogu albo napisać poradnik. Najchętniej piszemy o podróżach i jedzeniu bo to uwielbiamy i znamy się na tym, ale jeśli masz jakiś inny pomysł, pisz śmiało. Jeśli nie masz pomysłu, ale chciałbyś z nami współpracować, to też napisz – coś wymyślimy!
  • Prowadzisz hotel, pensjonat, agroturystykę – przyjedziemy, żeby się przekonać, dlaczego właśnie do Ciebie warto przyjechać na weekend albo zatrzymać się w podróży. A potem zrelacjonujemy to w social mediach i opowiemy naszym czytelnikom. Możemy też przygotować  materiały reklamowe (teksty, zdjęcia), które wykorzystasz do promocji swojej firmy.
  • Prowadzisz biuro podróży lub zajmujesz się promocją regionu lub miasta – bierzemy udział w wyjazdach dziennikarskich, więc chętnie przetestujemy Twoją ofertę, opiszemy atrakcje i znajdziemy kilka dodatkowych powodów, dla których trzeba się wybrać na wycieczkę z Wami lub do Was. A całą podróż dokładnie zrelacjonujemy.
  • Organizujesz festiwal, warsztaty lub inne fajne wydarzenie i chciałbyś, żebyśmy przygotowali  pokaz lub prelekcję.
  • Produkujesz sprzęt lub świadczysz usługę, która mogłaby przydać się naszym czytelnikom – sprzęt fotograficzny, elektroniczny lub turystyczny, prowadzisz wyszukiwarkę lotów, hoteli albo wakacji . Sami często korzystamy z takich produktów czy usług i z przyjemnością zarekomendujemy te,  które uważamy za najlepsze. Chętnie nawiążemy dłuższą współpracę partnerską lub weźmiemy udział w testach. W obu wypadkach możesz liczyć na uczciwą i dokładną recenzję na naszym blogu i social mediach.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wyślij maila albo łap nas na FB.
Zróbmy razem coś fajnego!